امروز

دوشنبه, ۹ اسفند , ۱۳۹۵

  ساعت

۰۷:۵۷ قبل از ظهربه گزارش خبرنگار مهر، نصرالله سجادی پس از برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکی در جمع خبرنگاران گفت: انتخابات فدراسیون اسکی با ثبت نام ۱۹ نفر که ۱۱ نفر از آنها انصراف و سه نفر غایب بودند صبح امروز برگزار شد و سیدعبدی افتخاری با کسب ۲۰ رای به عنوان رئیس چهار سال آینده اسکی انتخاب شد.

معاون وزیر ورزش و جوانان در خصوص شائبه های پیش آمده در انتخاب اعضای مجمع (نمایندگان بازیکنان، مربیان، داوران و باشگاه ها) گفت: خیر هیچ شائبه ای وجود ندارد. همیشه یک عده سلیقه خودشان را در این زمینه می بینند.

سجادی با اشاره به فدراسیون دو و میدانی تصریح کرد: نام دبیر و نایب رئیس این فدراسیون به وزارت ورزش و جوانان اعلام شده و در حال بررسی است.

وی در خصوص تغییر لباس رژه کاروان ورزش ایران در المپیک ۲۰۱۶ تصریح کرد: طرح خوبی برای رژه انتخاب شده است که امیدواریم به زودی آماده شود. با سهمیه قایقرانی کاروان ورزش ایران ۶۴ نماینده در المپیک ریو دارد. در مجموع فکر می کنم تیم های ورزشی ما چه به لحاظ جسمی و چه روحی در آمادگی هستند. المپیک سخت ترین میدان ورزشی در جهان است رقابت در آن بسیار فشرده می باشد و همه برای رفتن روی سکو با هم مبارزه می کنند. ورزشکاران، مربیان و فدراسیون های ورزشی زحمات زیادی در این مدت کشیدند و امیدوارم نتیج خوبی در المپیک به دست آوریم، اما پیش بینی در خصوص کسب  تعداد مدال ها نمی کنم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در خصوص انتخاب مدیرعامل باشگاه های استقلال و پرسپولیس، تاکید کرد: انتخاب مدیرعامل استقلال و پرسپولیس در اختیار هیات مدیره است. در جلسه ای که اخیرا با اعضای هیات مدیره داشتم مجددا پیگیری کردیم که یا فرد مورد نظر انتخاب و معرفی شود یا همان افراد قبلی به کار خود ادامه دهند.

وی در خصوص بدهی های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نیز بیان کرد: بدهی هر دو باشگاه مربوط به قبل از سال ۹۲ است. دو باشگاه بدون اینکه به تدابیر دولتی نیازمند باشد از برندهای خود استفاده کرده اند. آنها مشکل مالی ندارند و فکر نمی کنم امسال نیز با مشکلی مواجه شوند.

وی در خصوص قرارداد میلیاردی برخی بازیکنان فوتبال عنوان کرد: تاکید ما به این است که ارزش واقعی آن چیزی که هست به افراد داده شود. تمام قراردادها را روز گذشته از سازمان لیگ گرفته ام و این مورد بررسی خواهد شد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در این خصوص که چرا به جای اعزام مربی داخلی جودو، یک مربی خارجی که با تیم تمرین هم نمی کند به المپیک اعزام می شود؟ گفت: علاوه بر مربی خارجی، رودکی نیز همراه با جودو در برزیل حضور دارد و مشکلی پیش نمی آید.Source link

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

نشست خبری مدیر عامل شرکت رجا
دیدار فوتسال گیتی پسند و تاسیسات دریایی-اصفهان
صیادان بوشهری در تدارک صید با گرگور
مراسم ختم والده سردار نقدی

افزایش اثرگذاری مردم از اهداف جبهه مردمی نیروهای انقلابی
نیروهای حزب‌الله تا حصول توافق سیاسی در سوریه می‌مانند
اشک راهکار رسیدن به شهادت …
مردمان جنگ زیر آوار ریزگرد

صوت/ انتشار قطعه «بیا پایین» خطاب به رانت‌خواران
صوت / پیام یک آتش نشان: برای آتش نشان ها دعا کنید
صوت / مداحی «کاشکی قسمتم بشه کربلا» با نوای امیر عباسی
صوت / بیا که زینبم میاد به کربلا (حاج محمود کریمی)

صفحه اول روزنامه‌های ۸ اسفند ۹۵
صفحه اول روزنامه‌های ورزشی ۸ اسفند ۹۵
صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی ۸ اسفند ۹۵