امروز

یکشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۶

  ساعت

۲۳:۰۹ بعد از ظهرابراهیم غفاری در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: پیش از آغاز کورس اسبدوانی بهاره، جلسه‌ای با حضور فرمانداران گنبدکاووس، آق قلا و بندرترکمن، نمایندگان اداره کل ورزش و جوانان استان و نمایندگان فدراسیون سوارکاری در آق قلا برگزار شده بود.

وی افزود: پس از این جلسه کمیته هفت نفره تشکیل شد تا تمامی زوایای فنی و مالی کورس را مورد بررسی قرار دهد و بر اساس درآمد، جوایز نیز افزایش پیدا کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس تصریح کرد: متاسفانه فدراسیون سوارکاری و عوامل برگزاری مسابقات، همکاری لازم را نداشتند و این طرح موفق نشد.

غفاری ادامه داد: هیئت سوارکاری گلستان به هیچ وجه به فکر منافع استان نیست، زیرا وابسته به تشکیلات فدراسیون و معاونت اسبدوانی است.

وی خاطرنشان کرد: مدیرکل ورزش و جوانان استان پیگیری‌های زیادی انجام داده و باید به جمع بندی برسیم تا به اتفاق سه شهرستان مورد نظر، از طریق استانداری اقدام کنیم.

غفاری یادآور شد: تمام منافع فدراسیون سوارکاری و معاونت اسبدوانی در استان گلستان است و در هیچ جای دیگری چنین درآمدی نخواهند داشت، زیرا بسیاری از هزینه‌های آنها با برگزاری رقابت‌ها در استان گلستان تامین می‌شود.

وی اظهار امیدواری کرد تا با پیگیری از طریق استانداری گلستان، این قضیه به سرانجام برسد و شاهد افزایش جوایز کورس اسبدوانی در گلستان باشیم.Source link

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

دارتحفیظ قرآن کریم
وداع با پیکر شهید مدافع حرم شعبان نصیری

آل سعود برای آمریکا مثل گاو شیرده هستند
تمرینات تکاوران سپاه در نقطه صفر مرزی
دعای روز دوم ماه مبارک رمضان
آیه های زندگی – صبر بر اجابت دعا

صوت/ انتشار قطعه «بیا پایین» خطاب به رانت‌خواران
صوت / پیام یک آتش نشان: برای آتش نشان ها دعا کنید
صوت / مداحی «کاشکی قسمتم بشه کربلا» با نوای امیر عباسی
صوت / بیا که زینبم میاد به کربلا (حاج محمود کریمی)

صفحه اول روزنامه‌های ۷ خرداد ۹۶
صفحه اول روزنامه‌های ورزشی ۷ خرداد ۹۶
صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی ۷ خرداد ۹۶
صفحه اول روزنامه‌های ۶ خرداد ۹۶

:: مذهبی

آرشیو »