امروز

سه شنبه, ۳ مرداد , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۱:۲۳ قبل از ظهرابراهیم غفاری در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: پیش از آغاز کورس اسبدوانی بهاره، جلسه‌ای با حضور فرمانداران گنبدکاووس، آق قلا و بندرترکمن، نمایندگان اداره کل ورزش و جوانان استان و نمایندگان فدراسیون سوارکاری در آق قلا برگزار شده بود.

وی افزود: پس از این جلسه کمیته هفت نفره تشکیل شد تا تمامی زوایای فنی و مالی کورس را مورد بررسی قرار دهد و بر اساس درآمد، جوایز نیز افزایش پیدا کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس تصریح کرد: متاسفانه فدراسیون سوارکاری و عوامل برگزاری مسابقات، همکاری لازم را نداشتند و این طرح موفق نشد.

غفاری ادامه داد: هیئت سوارکاری گلستان به هیچ وجه به فکر منافع استان نیست، زیرا وابسته به تشکیلات فدراسیون و معاونت اسبدوانی است.

وی خاطرنشان کرد: مدیرکل ورزش و جوانان استان پیگیری‌های زیادی انجام داده و باید به جمع بندی برسیم تا به اتفاق سه شهرستان مورد نظر، از طریق استانداری اقدام کنیم.

غفاری یادآور شد: تمام منافع فدراسیون سوارکاری و معاونت اسبدوانی در استان گلستان است و در هیچ جای دیگری چنین درآمدی نخواهند داشت، زیرا بسیاری از هزینه‌های آنها با برگزاری رقابت‌ها در استان گلستان تامین می‌شود.

وی اظهار امیدواری کرد تا با پیگیری از طریق استانداری گلستان، این قضیه به سرانجام برسد و شاهد افزایش جوایز کورس اسبدوانی در گلستان باشیم.Source link

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

سفر معاون اول رئیس‌جمهور به کرمانشاه
حرم حضرت معصومه(س) در شب میلاد کریمه اهل بیت(ع)

دستگیری اراذل و خرده فروش های مواد مخدر تهران
عکس المل جالب زنان خارجی به حجاب!
تبدیل واحد پول ملی به تومان پس از ۸۷ سال + فیلم
کارگری که نزدیک بود ذوب شود! + فیلم

ویژه عید سعید فطر -قطعه صوتی عید صیام
آتش سوزی گسترده مهیب برج ۲۴ طبقه در لندن
«مرد می‌خواهد» با صدای علیرضا عصار
صوت/ انتشار قطعه «بیا پایین» خطاب به رانت‌خواران

صفحه اول روزنامه‌های ورزشی ۳ مرداد ۹۶
صفحه اول روزنامه‌های ۳ مرداد ۹۶
صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی ۲ مرداد ۹۶
صفحه اول روزنامه‌های ورزشی ۲ مرداد ۹۶