امروز

سه شنبه, ۳ مرداد , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۱:۲۸ قبل از ظهر

      چهارشنبه - ۲۱ مهر ۱۳۹۵      148435      26 بازدید   
IMG14542775.jpgبه گزارش به گزارش جردن نیوز به نقل از خانه ملت، محمد اسماعیل سعیدی درباره حادثه مرگ دو نفر از اعضای خانواده پزشک تبریزی با غذای مسموم، افزود: بر اساس آخرین اخبار و اطلاعات به دست آمده این غذای نذری مسموم بوده که باید عمدی و غیرعمدی به طور دقیق بررسی شود که بر اساس کدام علت این حادثه رخ داده است.

وی ادامه داد: تمام مراجع مسئول حتی مجلس نیز باید این موضوع را پیگیری کند زیرا این حادثه بسیار ناگوار بوده و باعث تاثر و ناراحتی مردم تبریز شده تاجایی که در کل کشور نیز بازتاب داشته است.

سعیدی تصریح کرد: البته ناگفته نماند که در زمان توزیع نذری ها گاهی یک نابسامانی اتفاق می افتد که نباید اجازه داد چنین پیچیدگی هایی در توزیع نذری باعث سوءاستفاده عده ای شود و باعث بروز ذهنیت منفی نسبت به بعضی آداب و رسوم در بین مردم شود لذا یک ساماندهی در این زمینه احساس می شود.

وی یادآورشد: اینکه چه کسانی و با چه اهدافی اقدام به توزیع نذری مسموم کرده اند و باعث وقوع این حادثه ناگوار برای پزشک معروف تبریزی شده اند باید به طور دقیق بررسی شود و تا رسیدن به نتیجه مطلوب لازم است که این پیگیری ها ادامه یابد.

در همین حال، وزیر بهداشت نیز به رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز دستور داده که پیگیر حادثه باشد.

همسر و مادر بزرگ خانواده دکتر صلحی بر اثر مسمومیت غذایی فوت شده اند و برخی دیگر از اعضای خانواده او در بیمارستان بستری شدند.Source link

 

فایل های صوتی مشابه

۱۹۶۰۰۱۷٫jpg
۲۴۷۲۸۹۹٫jpg
۳۳۵۵۱۵_۴۷۸٫jpg
۲۴۸۷۹۰۶٫jpg

شنیدنی

 
۷۰۶۰۸۹٫jpg
 ۰۷ تیر ۱۳۹۶
 13322 بازدید

ویژه عید سعید فطر -قطعه صوتی عید صیام

۷۲۹۷۸۱٫jpg
 ۲۴ خرداد ۱۳۹۶
 20204 بازدید

آتش سوزی گسترده مهیب برج ۲۴ طبقه در لندن

۷۲۸۷۱۸٫jpg
 ۲۲ خرداد ۱۳۹۶
 21136 بازدید

«مرد می‌خواهد» با صدای علیرضا عصار