امروز

یکشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۶

  ساعت

۲۲:۵۰ بعد از ظهر

      چهارشنبه - ۲۱ مهر ۱۳۹۵      148435      20 بازدید   
IMG14542775.jpgبه گزارش به گزارش جردن نیوز به نقل از خانه ملت، محمد اسماعیل سعیدی درباره حادثه مرگ دو نفر از اعضای خانواده پزشک تبریزی با غذای مسموم، افزود: بر اساس آخرین اخبار و اطلاعات به دست آمده این غذای نذری مسموم بوده که باید عمدی و غیرعمدی به طور دقیق بررسی شود که بر اساس کدام علت این حادثه رخ داده است.

وی ادامه داد: تمام مراجع مسئول حتی مجلس نیز باید این موضوع را پیگیری کند زیرا این حادثه بسیار ناگوار بوده و باعث تاثر و ناراحتی مردم تبریز شده تاجایی که در کل کشور نیز بازتاب داشته است.

سعیدی تصریح کرد: البته ناگفته نماند که در زمان توزیع نذری ها گاهی یک نابسامانی اتفاق می افتد که نباید اجازه داد چنین پیچیدگی هایی در توزیع نذری باعث سوءاستفاده عده ای شود و باعث بروز ذهنیت منفی نسبت به بعضی آداب و رسوم در بین مردم شود لذا یک ساماندهی در این زمینه احساس می شود.

وی یادآورشد: اینکه چه کسانی و با چه اهدافی اقدام به توزیع نذری مسموم کرده اند و باعث وقوع این حادثه ناگوار برای پزشک معروف تبریزی شده اند باید به طور دقیق بررسی شود و تا رسیدن به نتیجه مطلوب لازم است که این پیگیری ها ادامه یابد.

در همین حال، وزیر بهداشت نیز به رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز دستور داده که پیگیر حادثه باشد.

همسر و مادر بزرگ خانواده دکتر صلحی بر اثر مسمومیت غذایی فوت شده اند و برخی دیگر از اعضای خانواده او در بیمارستان بستری شدند.Source link

 

فایل های صوتی مشابه

۲۱۰۲۸۵۰٫jpg

اسامی فرآورده های غذایی غیرمجاز اعلام شد

      368947      16 بازدید   
۲۴۷۲۹۵۰٫jpg
۲۰۶۱۰۱۲٫jpg
۲۴۷۳۳۱۰٫jpg

شنیدنی

 
۶۸۴۳۷۹٫jpg
 ۱۸ بهمن ۱۳۹۵
 38061 بازدید

صوت/ انتشار قطعه «بیا پایین» خطاب به رانت‌خواران

۶۷۶۷۸۳٫jpg
 ۳۰ دی ۱۳۹۵
 44809 بازدید

صوت / پیام یک آتش نشان: برای آتش نشان ها دعا کنید

۶۵۳۸۱۵٫jpg
 ۳۰ آبان ۱۳۹۵
 49410 بازدید

صوت / مداحی «کاشکی قسمتم بشه کربلا» با نوای امیر عباسی