امروز

سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۵

  ساعت

۱۴:۴۳ بعد از ظهر

      چهارشنبه - ۲۱ مهر ۱۳۹۵      148435      0 بازدید   
IMG14542775.jpgبه گزارش به گزارش جردن نیوز به نقل از خانه ملت، محمد اسماعیل سعیدی درباره حادثه مرگ دو نفر از اعضای خانواده پزشک تبریزی با غذای مسموم، افزود: بر اساس آخرین اخبار و اطلاعات به دست آمده این غذای نذری مسموم بوده که باید عمدی و غیرعمدی به طور دقیق بررسی شود که بر اساس کدام علت این حادثه رخ داده است.

وی ادامه داد: تمام مراجع مسئول حتی مجلس نیز باید این موضوع را پیگیری کند زیرا این حادثه بسیار ناگوار بوده و باعث تاثر و ناراحتی مردم تبریز شده تاجایی که در کل کشور نیز بازتاب داشته است.

سعیدی تصریح کرد: البته ناگفته نماند که در زمان توزیع نذری ها گاهی یک نابسامانی اتفاق می افتد که نباید اجازه داد چنین پیچیدگی هایی در توزیع نذری باعث سوءاستفاده عده ای شود و باعث بروز ذهنیت منفی نسبت به بعضی آداب و رسوم در بین مردم شود لذا یک ساماندهی در این زمینه احساس می شود.

وی یادآورشد: اینکه چه کسانی و با چه اهدافی اقدام به توزیع نذری مسموم کرده اند و باعث وقوع این حادثه ناگوار برای پزشک معروف تبریزی شده اند باید به طور دقیق بررسی شود و تا رسیدن به نتیجه مطلوب لازم است که این پیگیری ها ادامه یابد.

در همین حال، وزیر بهداشت نیز به رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز دستور داده که پیگیر حادثه باشد.

همسر و مادر بزرگ خانواده دکتر صلحی بر اثر مسمومیت غذایی فوت شده اند و برخی دیگر از اعضای خانواده او در بیمارستان بستری شدند.Source link

 

فایل های صوتی مشابه

۲۳۵۰۷۷۵٫jpg
۲۲۷۲۱۵۰٫jpg
۲۹۱۵۹۵_۸۳۸٫jpg

خام خواری این مواد غذایی ممنوع است!

      245390      49 بازدید   
۲۲۳۷۵۵۵٫jpg

شنیدنی

 
۶۷۶۷۸۳٫jpg
 ۳۰ دی ۱۳۹۵
 1583 بازدید

صوت / پیام یک آتش نشان: برای آتش نشان ها دعا کنید

۶۵۳۸۱۵٫jpg
 ۳۰ آبان ۱۳۹۵
 6022 بازدید

صوت / مداحی «کاشکی قسمتم بشه کربلا» با نوای امیر عباسی

۶۵۳۸۱۸٫jpg
 ۲۹ آبان ۱۳۹۵
 6020 بازدید

صوت / بیا که زینبم میاد به کربلا (حاج محمود کریمی)