امروز

سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۵

  ساعت

۰۰:۳۹ قبل از ظهر

      یکشنبه - ۲۱ آذر ۱۳۹۵      217539      44 بازدید   
۱۷۸۳۰۷۷٫jpgبه گزارش به گزارش آریانا، دکتر سیامک زارعی قنواتی در آستانه برگزاری بیست و ششمین کنگره چشم پزشکی ایران، گفت: امسال برای اولین بار با رایزنی هایی که از طرف انجمن چشم پزشکی ایران انجام شد، رئیس فدراسیون بین المللی چشم و هم چنین مدیر فلوشیپ هایICO به ایران می آیند و در افتتاحیه کنگره سخنرانی خواهند داشت

وی با عنوان این مطلب که برنامه پیش کنگره از روز دوشنبه ۲۲ آذر ۹۵ در مرکز همایش های رازی آغاز می شود، افزود: هدف از برگزاری این کنگره، ارتقاء روابط انجمن چشم پزشکی ایران با فدراسیون بین المللی چشم در انجام کارهای مشترک و کمک به آموزش و ارتقاء سطح چشم پزشکی کشور است.

زارعی ادامه داد: یکی دیگر از مواردی که فدراسیون ICO قبول کرد، پذیرش بیشتر دانشجویان ایرانی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور است.

وی افزود: همچنین از کمیته بین الملل انجمن چشم پزشکی ایران درخواست کرده اند ۲ کارگاه برای آنها در نظر گرفته شود تا بتوانند مطالبی در ارتباط با فعالیت های فدراسیون چشم پزشکی در جلوگیری از نابینایی و درمان بیماری های چشمی در سطح جهان، به شرکت کنندگان در کنگره ارائه دهند.

زارعی گفت: کارگاه اول توسط پروفسور تایلور رئیس فدراسیون چشم پزشکی برپا می شود و کارگاه دوم که در زمینه دوره های آموزشی و ارتقاء آموزش و فلوشیپ ICO  است، توسط دکتر سایتز مدیر فلوشیپ ICO  در روز پیش کنگره برپا می شود.

وی افزود: درخواست دیگری که فدراسیون چشم پزشکی داشت این بود که با حضور اعضای هیئت علمی دانشگاه ها، رزیدنت ها و تمام کسانی که در کنگره شرکت کرده اند، گفتمان کشوری برگزار کنیم.

بیست و ششمین کنگره سالیانه چشم پزشکی ایران از ۲۲ تا ۲۵ آذر ۹۵ در مرکز همایش های رازی برگزار می شود.Source link

 

فایل های صوتی مشابه

۲۳۵۰۰۲۰٫jpg

۲۰۲ مصدوم در حادثه پلاسکو درمان شدند

      244885      8 بازدید   
۲۳۴۸۸۹۱٫jpg
۲۲۹۴۵۹۶٫jpg

بحران کمبود پزشک در ۶ رشته تخصصی

      244776      46 بازدید   
۲۳۴۸۹۵۸٫jpg

هشت هزار تن آوار از پلاسکو خارج شده است

      244720      63 بازدید   

شنیدنی

 
۶۷۶۷۸۳٫jpg
 ۳۰ دی ۱۳۹۵
 1413 بازدید

صوت / پیام یک آتش نشان: برای آتش نشان ها دعا کنید

۶۵۳۸۱۵٫jpg
 ۳۰ آبان ۱۳۹۵
 5848 بازدید

صوت / مداحی «کاشکی قسمتم بشه کربلا» با نوای امیر عباسی

۶۵۳۸۱۸٫jpg
 ۲۹ آبان ۱۳۹۵
 5848 بازدید

صوت / بیا که زینبم میاد به کربلا (حاج محمود کریمی)