امروز

شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۰:۵۸ قبل از ظهر

      دوشنبه - ۲۶ تیر ۱۳۹۶      417801      149 بازدید   
۲۲۹۱۰۷۰٫jpgبه گزارش به گزارش آریانا، دکتر حسینعلی شهریاری افزود: مجلس قوانین خوبی برای منابع پایدار طرح تحول سلامت تصویب کرده، قانون اختصاص ۱۰ درصد  از محل یارانه ها و یک درصد از مالیات بر ارزش افزوده اگر از سوی دولت اجرا می شد، همه مشکلات بهداشت و درمان را حل  می کرد.

وی ادامه داد: متاسفانه در دولت همکاری لازم برای اجرای طرح تحول سلامت صورت نگرفت و دکتر هاشمی در اجرای این طرح بزرگ و ارزشمند، تنها ماند.

شهریاری گفت: رئیس جمهور که همه جا از طرح تحول سلامت حمایت می کند، باید وزرای خود را ملزم به اجرای قانون و حمایت از این طرح کند، چون طرح تحول سلامت کارنامه تاریخی او در حوزه سلامت است.

وی افزود: به اعتقاد من، اعتماد شخص رئیس جمهوری به دکتر هاشمی دو سویه و بی سابقه است و تاکنون نظیر آن را نداشته ایم که رئیس جمهوری به وزیر بهداشت خود و به عکس وزیر به رئیس دولت این همه اعتماد داشته باشد، این خود نقطه قوتی برای نظام سلامت است.

شهریاری تاکید کرد: امیدواریم دولت دوازدهم همانطور که رئیس جمهوری گفتند، سلامت را اولویت خود می داند، در عمل هم از این طرح حمایت کند و مردم از برکات طرح تحول سلامت بیش از پیش بهره مند شوند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: به اعتقاد من دکتر هاشمی تنها کسی است که چالش های اجرای طرح تحول سلامت را بخوبی می داند و هیچ کس جز او نمی تواند نظام سلامت کشور را به خوبی اداره  کند.Source link

 

فایل های صوتی مشابه

۳۵۳۸۳۴_۷۳۴٫jpg
۲۳۹۲۱۵۸٫jpg
۳۵۳۸۴۶_۲۳۹٫jpg
۲۱۵۵۷۴۴٫jpg

شنیدنی

 
۷۰۶۰۸۹٫jpg
 ۰۷ تیر ۱۳۹۶
 44529 بازدید

ویژه عید سعید فطر -قطعه صوتی عید صیام

۷۲۹۷۸۱٫jpg
 ۲۴ خرداد ۱۳۹۶
 51392 بازدید

آتش سوزی گسترده مهیب برج ۲۴ طبقه در لندن

۷۲۸۷۱۸٫jpg
 ۲۲ خرداد ۱۳۹۶
 52307 بازدید

«مرد می‌خواهد» با صدای علیرضا عصار